Biurowe upominki dla pracowników

21-12-2016

Święta to doskonały czas na składanie życzeń i podziękowań. Każdego roku z ogromną radością przygotowujemy prezenty dla bliskich osób. Coraz częściej możemy spodziewać się drobnych upominków także w innych miejscach, np. w biurze czy w szkole. Jakie prezenty może przygotować dla nas pracodawca?

Gadżety biurowe na prezent

Pracownicy na pewno ucieszą się z wszelkiego rodzaju biurowych gadżetów, które będą dla nich nie tylko miłym gestem, ale także praktycznym prezentem, wykorzystywanym w codziennej pracy. Pomysłów na biurowe gadżety jest wiele. W głównej mierze zależą one od charakteru realizowanych zajęć oraz od pomysłowości szefa. Mogą to być kolorowe notesy, agrafki z bałwankami, spinacze w intensywnych barwach czy też inne gadżety z zimowym akcentem (i nie tylko). Taki – choćby drobny upominek na pewno sprawi przyjemność współpracownikom.

Elegancki prezent do biura

Możemy ofiarować także bardziej eleganckie prezenty, zwłaszcza jeśli mamy na to większy budżet lub chcemy podkreślić charakter firmy. Inspiracją są na przykład stylowe organizery czy eleganckie akcesoria biurowe takie jak metalowe długopisy czy pióra. Cennymi i niezwykle praktycznymi prezentami są kalendarze. Możemy wybrać te bardziej kunsztowne – w formacie książkowym, w skórzanej oprawie. Taki upominek na pewno przyda się naszym pracownikom.

Ciekawe gadżety biurowe

Jako pracodawcy możemy wykazać się większą inicjatywą i stworzyć dla pracowników spersonalizowane gadżety biurowe. Mogą to być notesy z inicjałami, kalendarze z motywacyjnymi hasłami na nowy rok lub teczki czy nietypowe magnesy. Takie zindywidualizowane upominki na pewno ucieszą pracowników, spowodują, że poczują się docenieni, a tym samym zwiększą swoje zaufanie do pracodawcy. Poza tym, takie gadżety będą wyróżniać się spośród zwyczajnych artykułów biurowych i zwiększą motywację od pracy.

Śmieszne gadżety biurowe

W umilaniu codziennej pracy z pomocą przyjdą zabawne gadżety biurowe. Mogą to być wszelkiego rodzaju notatniki z komiczną grafiką lub śmiesznym tekstem. Od czasu do czasu warto także wręczyć niebanalne upominki, takie jak np. oryginalne przyborniki na biurko, karteczki o nietypowych kształtach czy kubki z motywacyjnymi napisami. Takie gadżety na pewno urozmaicą wykonywanie codziennych obowiązków oraz przywołają pozytywne wspomnienia z okresu Świąt.

Pomysł na prezent dla księgowej 

 

Prezenty dla pracowników możemy również dopasować w zależności od branży, którą reprezentują. Przykładowo, dla księgowej nieoceniony będzie stylowy kalkulator lub notes na obliczeniowe zapiski. Na pewno ucieszy się także z eleganckich długopisów, etui na telefon czy klucze bądź z tablicy magnetycznej na której będzie mogła umieszczać informacje o istotnych obowiązkach.

Okres świąteczno-noworoczny to doskonały moment na nagradzanie naszych pracowników oraz doposażenie biura w stylowe, a zarazem funkcjonalne artykuły biurowe.